Розлучення онлайн
На сьогоднішній день послуга з розірвання шлюбу, яка називається в народі як розлучення, є найпопулярнішою серед клієнтів Українського центру сімейного права
Саме тому ми вирішили максимально спростити та автоматизувати процес розірвання шлюбу та запустили сервіс «Розлучення онлайн». З нами ви можете здійснити розірвання шлюбу повністю онлайн та за невелику вартість.
Звертаємо вашу увагу, що розірвати шлюб можна:
- через РАЦС (якщо немає дітей, є обопільна згода подружжя, обидва з подружжя в Україні);
- через суд.
Розірвання шлюбу через РАЦС
Розлучення через РАЦС можливе за одночасного дотримання таких умов:
1) подружжя не має спільних неповнолітніх дітей;
2) дружина не вагітна (від свого або іншого чоловіка – значення не має);
3) є обопільна згода на розлучення;
4) обидва з подружжя разом готові двічі з інтервалом в 1 місяць відвідати РАЦС (зрозуміло, що в робочий час, призначений працівником РАЦСу).
У всіх інших випадках розірвати шлюб слід у судовому порядку.
Розірвання шлюбу через суд
При розлученні в судовому порядку без допомоги адвоката вам не обійтися.
Сервіс «Розлучення онлайн» покликаний мінімізувати вашу участь у справі про розірвання шлюбу через суд або взагалі позбавити такого за розумну ціну.
Допомога адвоката онлайн можлива в рамках одного з пакетів зазначених вище.
Документи, які вам необхідно буде надати юристу для розлучення онлайн (скани або фото в належній якості):
1) Свідоцтво про шлюб;
2) Свідоцтва про народження дітей;
3) Паспорти і коди (ІПН) подружжя (за наявності)
Якщо якихось документів немає – не проблема, індивідуальний підхід дозволяє нашим адвокатам знаходити рішення навіть у нестандартних ситуаціях.
Чи знадобиться договір про виховання та утримання дитини?
Існує поширена думка, що укладення цього договору є обов'язковим для розірвання шлюбу в Україні.
Проте адвокати у сімейних справах знають, що це не так.
Укладати такий договір – ваше право, однак вартість послуг нотаріуса може досягати 10 000 грн. Крім того, нотаріус може утримати з вас так зване «держмито», яке складає – 1% від суми аліментів до досягнення дитиною 18 років.
Приклад: подружжя вирішили встановити алименти на рівні 8 000 грн. на місяць для 2-річної дитини. У такому випадку розмір «держмита» буде становити 15 360 грн. (8 000 грн. Х 16 років Х 12 місяців Х 1%). При цьому не забуваємо, що послуги нотаріуса оплачуються окремо.
Аліменти набагато дешевше зафіксувати через мирову угоду в суді за допомогою адвоката онлайн.
Що робити якщо окрім розлучення є суперечки щодо аліментів, поділу майна, визначення місця проживання?
Справа про розірвання шлюбу може обтяжуватись додатковими судовими процесами, пов'язаними з поділом майна подружжя, аліментами та суперечками про дітей. З усіма цими питаннями команда наших юристів та адвокатів допоможе вам розібратися та надасть кваліфіковану допомогу.
Незважаючи на те, що законодавство України не забороняє об'єднувати ці вимоги в одному позові, багато суддів не вважають об'єднання доречним, оскільки ці справи вимагають різного часу, вчинення різних процесуальних дій і мають різний рівень складності, стосуються різних правовідносин. Тому об'єднання кількох вимог може призвести до роз'єднання вимог судом у різні провадження, залишення позову без руху, що спричинить плутанину, додаткові процесуальні складності, затягування справи та витрати. Просто бажання об'єднати всі сімейні питання в одну справу може дратувати суддю, що також не позначиться позитивно насправді загалом.
Адвокати Українського центру сімейного права не рекомендують об'єднувати ці питання в одній справі з вищевказаних причин та допоможуть вам з усіма сімейними суперечками.
Запам'ятайте важливе правило: не можна використовувати зразки (шаблони) позовів про розлучення з Інтернету, оскільки добрих та актуальних зразків позовів, які відповідали б усім вимогам ЦПК та СК України, в інтернеті просто немає. Пам'ятайте, що скупий платить двічі.
Майте повагу до себе та своєї справи – звертайтесь для складання документів тільки до професійного юриста онлайн за доступною ціною.
Коментарі